Ölçü ve Kontrol Sistemleri  
 
 
     

 
   
Şantiyede işlev için kullanılan birçok ödevler, artık konrol odasında gözetim altında icra edilmektedir. Komplike operasyonlar ve süreçler çabuk reaksiyonlar gerek görmektedir. Sonuç olarak, maksimum santral güvenliği ve süreç gözetimi esastır. Günümüz ivedi hızdaki çevre, kullanıcıyla dost ekipman, kompakt çalışma istasyonları ve standart olunmuş iletişim sistemleri zaruridir.

SAMSON’UN bu meydan okumalara cevabı ise: “TROVIS” olamktadır. TROVIS ekipmanı kullanmada, santral ve binaların otomasyonunda olduğu kadar, süreç mühendisliğinde yeni fikirlerin farkına varılmaktadır. Modüler sistem kullanımı ve standartize iletişim sistemleri olduğu kadar, basit kompakt kontrol ediciler de süreç mühendisliğindeki herhangi bir otomasyon problemine çözüm sunmaktadır.

SAMSON’UN TROVIS ekipmanı ve sistemleri endüstrinin birçok alanında başarıyla kullanılmaktadır. Örneğin, gıda ve içecek, ecza, atık işletmesi ve diğer otomasyon ve kontrol sistemleri.

HVAC Endüstrisi için ana düşünceler rahatlıktan vazgeçmeden ekonomi sağlamak ve enerji tasarrufu olmaktadır.

Büyük ilçe ısıtma sistemlerinde olduğu kadar, bina işletmesinde tüm otomasyon ödevlerinde sorunlar verimli ve pratik olarak TROVIS ekipmanı kullanımı ile çözüm bulmaktadır.

Tam otomasyon sistmeleri, kişisel projeler ve anahtar teslim tesisatlarından sorumlu SAMSOMATIC, SAMSON’UN bir alt kuruluşudur.

 
     
 
Tüm Ürünlerle İlgili Dokümanlar için lütfen tıklayınız.  red arrow
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP