Yardımcı Enerjisiz basınç ve Sıcaklık Regülatörleri  
 
 
     

 
   
Bizim yüksekçe gelişmiş medeniyetimizin temel ilkelerinden biri de, güvenilir ve pahalı olmayan enerji dağıtımı ve aynı zamanda sorumlu ve ustaca kaynak kullanımıdır. On yıllarca, işlemek için yardımcı enerji gerektirmeyen, kendinden işlevli regülatörler hava, buhar ve çeşitli diğer ısıtma ortamlarında yerel ve endüstriyel enerji dağıtım uygulamalarında kullanılmış olmaktadırlar.

SAMSON’UN kendinden işlevli regülatörleri modüler tasarımlıdırlar. Bunlar monte edilmesi ve hizmeti kolay olup, masrafları önemli ölçüde kesmektedirler. Buna ilaveten, enerji kesintisi halinde dahi güvenilir bir şekilde işlev görerek büyük oranda emniyet sağlarlar.

Müşteri memnuniyetini yakalamak adına özel uygulamalarda SAMSON, elektrikle işlev gören kontrol vanasıyla ve kendinden işlevli regülatör ile son radde çözüm üretmektedir.

Hidrolik sürücülü termostatik regülatörler gibi yeni gelişim sahaları da, rahatlıktan vazgeçmeden sıcak su üreten düşük hacim kullanımlı ısı alıcı-vericilerine mahal vererek tasarruf sağlamaktadır.

Milibar aralıkları için basınç regülatörleri, oksidayson-hassasiyetli, zehirli veya patlayıcı maddeler içeren depolama tanklarında güvenilir bir şekilde soygazları kontrol ederek, böylelikle çevreyi korumaktadır.

SAMSON, başarısını daha iyi ve daha yenilikçi çözümler için yapılan araştırmada bir basamak taşı olarak görmektedir. Bu da, SAMSON’UN mümkün olan en yüksek kalitede ürün üretmeye bağlılığına yansımaktadır.

 
     
 
Tüm Ürünlerle İlgili Dokümanlar için lütfen tıklayınız.  red arrow
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP