Kontrol Vanaları Ekipmanları  
 
 
     

 
   
Kontrol vanalarının DCS teknolojisine entegrasyonu, kontrol halkasının doğruluğunu belirler ve son ürünün bedel ve kalitesi için katidir. Bu entegrasyon, kontrol vanalarının etkin önleyici bakımı için bir ön koşuldur ve aynı zamanda, sistemin geçerliliğine ekler. Saha ekipmanı ve kontrol sisteminin entegrasyonunda bir dönüm noktası is SAMSON akıllı konumlayıcıdır. Bu cihazlar, işleme esnasında HART®, PROFIBUS veya FOUNDATION™ endüstriyel ağ sistemi protokolleri kanalıyla, iletişim ve sorun gidermeye olanak tanır.

SAMSON ürün hattı aynı zamanda önden belirlenen bir değere ulaşıldığında sinyaller üreten, vanayı bir önceden belirlenmiş pozisyona otomatik olarak mekanik çalıştıran selenoid vanalarla veya bir elektrik kesintisi durumunda vanayı son konumunda tutan kelepçeleme vanalarını içerir.

Hacim amfileri konumlayıcıların giriş işaretini yükseltir. Geniş aralıklı bir hizmet birimi, yüksek kaliteli takviye hava sağlar.

SAMSON, bu önemli alanda bir dünya lideridir. SAMSON firma olarak, dijital iletişim konumlayıcısını piyasaya tanıtan ilk şirketlerden birisidir. Birleştirici pratik uygulamalar ve üniversite araştırmasında faal bir rol alarak, SAMSON bu teknolojinin ön planında kalmıştır.

 
     
 
Tüm Ürünlerle İlgili Dokümanlar için lütfen tıklayınız.  red arrow
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP