Kimyasal ve petrokimyasal  
 
 
     

 
   
SAMSON ilk andan itibaren kimyasallar ile ilgili endüstride, süreç otomasyonunun geliştirilmesi konusuyla ilgilenmiştir. Vana serilerimizin birçoğu, öncü konumundaki kimyasal üreticisi şirketler ile yakın işbirliği içerisinde geliştirilmiş ve hala geliştirilmektedir. Sonuçta ortaya çıkan ürünler bir çok uygulamada endüstri standartlarını tanımlamaktadır.

Vana konusunda ana bir tedarikçi olarak kimyasal süreçler ile ilgili kapsamlı bir ürün çeşitliliği sunuyoruz: DIN, ANSI ve JIS'a göre her türlü alışılagelmiş malzeme ve egzotik alaşımlardan yapılmış, modüler-tipte tasarlanmış hafif- ve ağır-hizmet vanalarından, önemli şirket standartlarına uygun özellikteki yüksek-basınç vanalarına kadar. Bu alandaki ürün portföyümüz içerisine aşınmaya-dirençli, düşük-gürültü seviyeli ve az-aşınır vana iç grup elemanlarının yanı sıra dövülmüş gövdeler, hareketli-yüklenmiş salmastralar, metal körükler, basınç-dengeli tapalar, ısıtma ceketleri de dahil edilmiştir.

Ayrıca, çok düşük sıcaklıklardaki (kriyojenik) uygulamalar, mikroptan arındırılmış işlemler ve tank battaniyeleme gibi yüksek derecede uzmanlık gerektiren işler için çözümler sunuyoruz. Solenoid vanalar, yükselticiler, kilitlemeli düzenleyici vanalar ve sınırlayıcı anahtarlar gibi vanayla ilgili yenilikçi yardımcı donanımlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. İletişim-destekli konumlayıcılarımız da dahil olmak üzere akıllı cihazlar, verimli bir varlık yönetimi ve öngörücü bakım uygulaması için imkan sağlar.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP